הטיפולים במרפאה

אבחון תנועתי בטיפול שיקום אותופדי

שיטות טיפול בגישת שיקום תנועתי אורתופדי

שיקום תנועתי אורתופדי היא שיטת טיפול המבוססת על ידע והבנת פעילותה של מערכת התנועה ואיבריה, שיקום תנועתי אורתופדי הוא בעצם שילוב טכניקות טיפוליות בכדי להביא לאיזון ונטרול הכשלים באיברי מערכת התנועה והפגת כאבים הנובעים מהכשלים הללו

קרא עוד »
גישות לשחרור מפרקים

גישות לשחרור מפרקים

למה צריך גישות לשחרור מפרקים? גישות לשחרור מפרקים נחוצות מהסיבה שבחלק מהמקרים, הגבלת התנועה  של הגוף קשורה לבעיה במפרקים. כתף שלא נעה עד סוף טווח

קרא עוד »
טיפול בשיטת קינזיו טייפ kinesio tape

שיטת קינזיו טייפ – Kinesio Taping Therapy

שיטת קינזיו טייפ מבוססת על ההבנה כי לגוף יש יכולת ריפוי טבעית. הדבקת קינזיו טייפ ייחודי על העור המאפשר טיפול בבעיות רפואיות מבלי להגביל את התנועה של המפרק.

קרא עוד »
גישת טריגר פוינט תראפי - trigger point therapy

גישת טריגר פוינט תראפי – Trigger Point Therapy

טריגר פוינט תראפי – trigger point therapy הינה גישה טיפולית המאפשרת הערכה, טיפול ומניעה של פציעות וכאבים ומיועדת לאפשר טיפול בכל הגילאים ולא משנה באיזו פעילות עוסק המטופל. טריגר פוינט תראפי Trigger Point Therapy נמצאה כגישה מדעית יעילה מאוד לסיוע בטיפול בכאבים

קרא עוד »
עיסוי רפואי לטיפול בכאבי גב

שיטת טיפול- עיסוי רפואי

העיסוי רפואי הינו שיטת טיפול העושה שימוש בידע נרחב באנטומיה של מערכת התנועה בגוף. במהלך העיסוי הרפואי משתמש המטפל במגוון רחב של טכניקות עיסוי מוגדרות מטרה אותה רוצים להשיג בטיפול.

קרא עוד »
עיסוי וטיפול לספורטאים

עיסוי וטיפול לספורטאים

מטרת הטיפולים לספורטאים באה לצורך ביצועים טובים יותר בפעילות הספורטיבית תוך הימנעות ממגבלות ופציעות, והכנתם לקראת האירוע הספורטיבי הבא בצורה מיטבית התואמת את היכולות והמטרות האישיות של כל ספורטאי.

קרא עוד »
יתרונות עיסוי שוודי משולב

שיטת טיפול בעיסוי שוודי משולב

במהלך עיסוי שוודי ועיסוי משולב משתמשים בשמנים, העיסוי השוודי מבוצע בעיקר על רקמות שטחיות יותר ומסייע מאוד בשיפור זרימת הדם, וחילוף החומרים. לעיסוי שוודי יש יתרונות בריאותיים ונפשיים רבים.

קרא עוד »
טיפול בכאבי גב בתקופת ההריון

טיפול בנשים בתקופת ההריון

הטיפול והעיסוי לנשים בהיריון מסייע מאוד הן ברמה הפיזית והן ברמה הרגשית על האישה, עיסוי וטיפול בתקופת חודשי ההיריון מעודד חילוף חומרים ברקמות, עוזר למערכת הלימפתית בהעברת נוזלי לימפה, פותח לקליטה נוספת של חמצן ושאר חומרים מזינים ועוד…

קרא עוד »
אולטרא סאונד ultrasound

טיפול אולטראסאונד– Ultrasound

השימוש במכשירי אולטראסאונד טיפולי מוכר כבר שנים רבות ונמצא בשימוש ככלי טיפולי משלים בטיפולי פציעות אורתופדיות, דלקות של רקמות רכות במערכת התנועה, גידים,רצועות, שרירים, עצבים, דלקות בבורסת המפרק- Bursitis, טיפול בצלקות, דלקות מפרקים ועוד. טיפול באמצעות אולטראסאונד יכול לסייע בהרגעת כיווץ או מתח שרירי וכאבים הנובעים ממצבים אלו, עידוד החלמה והאצת חילוף חומרים ברקמות הרכות והתאים, טיפול בהידבקויות וצלקות הנוצרות ברקמות לאחר ניתוחים.

קרא עוד »
עיסוי רקמות עמוק

שיטת טיפול עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק משמש כשיטת טיפול בכאבים כרוניים, כאבי שרירים, פציעות אורתופדיות ופציעות ספורט, עיסוי רקמות עמוק מתאים לספורטאים ולאנשים הסובלים מפציעות, כאבי שרירים ודלקות במערכת התנועה, שרירים וגידים. עיסוי רקמות עמוקות הוא טיפול ממוקד להפגת כאבים.

קרא עוד »
דיקור מערבי/ יבש IMS dry needling

דיקור מערבי/יבש -IMS Dry Needling

טיפול בשיטת דיקור מערבי יבש- IMS Dry Needling הופך ונהיה נפוץ בקרב אוכלוסיית הרופאים והמטפלים העוסקים בטיפול בכאב הנובע ממקור שריר שלד. ביצוע הטיפול בשיטת ה- IMS Dry Needling או דיקור יבש מערבי יבוצע ע"י מטפל מוסמך, המטפל בכאב הנובע ממקור מיו-פאשיאלי ולאחר ביצוע אבחון מדויק.

קרא עוד »
טיפול בשיטת טווינה tui na

שיטת טיפול טווינה – Tui-Na

טווינה/טווינא היא שיטת טיפול במגע המבוססת על הרפואה הסינית, טווינה מוכרת כבר אלפי שנים כשיטת מגע היעילה לטיפול בכאבים כרוניים וכאבים אורתופדיים שונים. בטיפול טווינה/טווינא משתמש המטפל בטכניקות עיסוי על גוף המטופל לשיפור תהליכי ההחלמה הטבעית של הגוף.

קרא עוד »
גישת טיפול - מניפולציה ויסראלית

גישת טיפול מניפולציה ויסצרלית – Visceral Manipulation

מניפולציה ויסצרלית היא שיטה ידנית, לא פולשנית, לטיפול וריפוי בעיות של חוסר איזון בתנועה ובתפקוד באיברים תפקודיים פנימיים ומבניים בגוף. אובחנת כבעל תסמונת המעי הרגיז ולרפואה הקונבנציונלית אין תרופה בשבילך? סובל מכאבי ראש חוזרים ונשנים? התרגלת לחיות עם כאב גב קבוע? לך, ולעוד אנשים רבים הסובלים דרך קבע מכאבים כרוניים באיברי הגוף השונים, כדאי לשקול טיפול במניפולציה ויסצרלית.

קרא עוד »
מיטת ההיפוך לטיפול בכאבי גב במרפאת כאב בכפר סבא

טיפול על מיטת ההיפוך בשיטת ההיפוך – Inversion

שימוש במיטת ההיפוך מומלצת לטיפול בכאבי גב, כאבים הנגרמים מפריצת דיסק או בלט דיסק ועוד, שימוש קבוע במיטת היפוך יכול לסייע בטיפול, החלמה, הפחתת כאבים ומניעה של כאבי גב ועוד מיני מצבים רפואיים.

קרא עוד »
התקשר/י עכשיו