ממליץ לשתף את התוכן עם החברים שלך:

אודות יפים וייץ

yafim profile picture

את הדרך הנפלאה אל עולם הטיפול התחלתי בשנת 1998 בלימודי רייקי וביו-אנרגיה. שנים של עיסוק בספורט וגם אהבת לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה משכו וחיברו אותי יותר ויותר לתחום טיפולי המגע.
עם סיום השנה הראשונה של לימודי העיסוי הבנתי שטיפול ועזרה לאחרים הוא ייעודי, ולכן המשכתי בלימודי קורסים נוספים, מתוך שאיפה להרחיב את ידיעותיי וניסיוני האישי ולקבל את מירב הכלים הטיפוליים, שיוכלו לסייע בידי לטפל במגוון רחב של מטופלים.
שנותיי הארוכות בשרות הצבאי בחיל האויר, בתחום אחזקת מערכות טייס מהמתקדמות בעולם, עיצבו וגיבשו את אופיי ותכונותיי בחתירה מתמדת לידע, ירידה לפרטים הקטנים, שאיפה לשלמות ושיפור מתמיד כמו גם לימוד והפקת לקחים מטעויות. כל אלה מנחים אותי היום כמטפל.

לשמחתי מצאתי את יעודי, "לאהוב את מה שאני עושה ולעשות את מה שאני אוהב" ומודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי לסייע לאחרים, יש בזה סיפוק רב ורצון להמשיך בדרך…
אני מטפל ברפואה משלימה בשיטות טיפול טבעיות המבוססות על הרפואה המערבית האינטגרטיבית, מומחה בשיקום תנועתי אורטופדי בגישת טריגר פוינט Trigger Point Therapy , אינטגרציה מבנית בגישת רכבות אנטומיה ATSI  Anatomy Trains Structural Integration  טכניקות שחרור מיופאשיה לפי רכבות אנטומיה – myofascial release , פאשיקום,  קינזיו טייפינג ועיסוי רפואי
בשנים האחרונות משמש כעוזר מנחה בהשתלמות אינטגרציה מבנית בגישת רכבות אנטומיה – ATSI Anatomy Trains Structural Integration באסף הרופא.

מגוון שיטות הטיפול בהן אני מתמחה מאפשר לי לתת מענה לקשת רחבה של פתולוגיות וסימפטומים רפואיים. והרי חשוב- לשפר תנועה ולהפיג כאבים כרוניים ואקוטיים, פציעות, תחזוקה שוטפת, טיפול בספורטאים.

מי אני?

"הבוקר קיבלתי טיפול מושלם. נתן יעוץ מקצועי, אבחון מהיר ומדויק, טיפול מקצועי וטוב, ומחיר ללא תחרות. 11 שנים של ריצה בין רופאים מומחים, טיפולים כאלו ואחרים.. איומים בניתוחים (גם כאלו שידוע מראש שלא יעזרו)... בסוף שני טיפולים מהקוסם הזה.... ולא כואב יותר.... יפים... יותר מדהים איך אחרי שני טיפולים שלך נעלמו לי כאבים בכפות הרגלים של 11 שנים ... אתה מדהים... יפים, אתה מלך, תודה רבה."
עדות על יפים וייץ
יואב שמעון
מאמן כושר
"אוקי, זאת פעם ראשונה שאני משווק בפייסבוק שלי עסק של מישהו אחר בצורה כזאת, אבל באמת שמגיע לו ואני אומר את זה מניסיון אישי, מהבוקר. מכירים את זה שנתפס לכם הגב? אבל ממש נתפס לכם הגב? מכירים את זה שאתם מקווים שתמצאו מטפל שיעשה קסם ובטיפול אחד יפתור לכם את הבעיה? חברים, מצאתי את הקוסם! תוך שעה יצאתי חדש. לא מדובר במסג'יסט שבא עם שמן ועושה מסג', מדובר במטפל סופר מקצועי עם חוכמה שאין כמותה וערכים מוספים שלא ראיתי עדין אצל שום מטפל. פשוט קוסם! אני ממליץ בחום שווה כל שקל!!!!"
עדות על יפים וייץ
דניאל דודזון
מרכז דניאל דודזון
"בוקר טוב יפים , אני רוצה לספר לך שכל הערב אתמול הרגשתי מצוין, והבוקר בפעם הראשונה מאז התחיל הסיפור, התעוררתי ללא כאבים. שוב תודה על רבה על הכל, רבקה שכטר. שלום יפים, אני רוצה שתדע, שהרגל שלי חזרה לעצמה ואני מרגישה לגמרי בסדר. התרגילים עם הגומי כיפיים ממש ואני נהנית לבצע אותם, אני מרגישה את השיפור מיום ליום. אני יכולה להגיד שאתה הוצאת אותי ממצב גרוע לבריאות טובה. שוב תודה על הכל. רבקה."
עדות על יפים וייץ
רבקה שכטר
מזכירה רפואית

למה להגיע אל יפים וייץ לטיפול

יפים מומחה בשיטות טיפול רבות ויעילות להפגת ומניעת כאבים, בזכות נסיונו הרב בטיפול הוא מאבחן במהירות ובמדויק את המקור לכאבים, ובזכות כליו המקצועיים הרבים הוא מתאים טיפול אישי לכל מטופל.
יפים בקיא ומנוסה בשיטות הטיפול בהן הוא משתמש במרפאה, כולן טבעיות ואינן דורשות שימוש בתרופות ולטיפולים אין תופעות לוואי.
בדרך כלל המצב של המטופל משתפר כבר במספר מצומצם של טיפולים. כך חוסך המטופל כסף וזמן, ובעיקר נחסך ממנו סבל מכאבים ממושכים.
מלבד הטיפול הפיזי מקבל המטופל גם עצות והסברים, והוא רוכש כלים נכונים ומעשיים להתנהלות יומיומית בריאה, שתקל את כאביו גם בעתיד.

מה קורה במפגש והטיפול

  • נבצע תשאול להבנת הגורמים לפציעה, הכאב, וההיסטוריה הרפואית. 
  • נבצע אבחון תנועתי מקיף ומדויק.
  • נמצא יחד את מקור הגבלת התנועה והכאב.
  • אבחר מתוך מגוון שיטו ת הטיפול את הדרך המתאימה ביותר לטיפול במקרה שלך.
  • אתן לך עצות שימושיות ליום יום, שיחזירו לך את איכות החיים.
  • מניסיון של שנות טיפול עם אלפי מטופלים, הטיפולים יעילים וקצרים עם תוצאות מרשימות ברוב המקרים.
  • הטיפול טבעי ואינו דורש שימוש בתרופות וחומרים.
  • לרוב מרגישים את השיפור כבר מהפגישות הראשונות.
  • ביחד נפיג את הכאבים. 

 

ממליץ לשתף את התוכן עם החברים שלך: